Książki najlepsze na prezent

Książki najlepsze na prezent

Książki o bardzo dobry pomysł, jeżeli chodzi o prezenty na święta 2020. Przy czym można do tego kupić jakieś inne podarunki. W końcu sklepy obfitują w takie rzeczy – w szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę okres przedświąteczny. Książki mogą stać się głównym prezentem, dzięki czemu będzie można zakupić kilka ciekawych interesujących pozycji, jak również będzie można kupić je w formie dodatku – np. zamiast kalorycznych czekoladek.

“Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas”

Małgorzata Gutowska – Adamczyk zaprasza po raz kolejny do tego, aby poznać losy bohaterów, których można było spotkać już w dwóch poprzednich tomach. Jeżeli ktoś nie wie, to “Cukiernia Pod Amorem” cieszy się olbrzymią popularnością, a wierne czytelniczki nie mogły doczekać się kolejnych części tej serii. Tym razem mamy do czynienia z wydarzeniami, które rozgrywają się w latach 1970 – 2016. Oto Monika, która emigruje do Stanów Zjednoczonych, gdzie w końcu poślubia bogatego milionera. Teresa w końcu na miasto swojego zamieszkania wybiera Łódź. Myśli, że będzie tu szczęśliwa, ale los pokazuje, że i jej przeznaczone jest życie poza granicami kraju. W tej opowieści spotykamy także Helenę, która musi uciec się do podstępu, aby jej mąż miał godny pochówek. W miasteczku wszyscy przejmują się tym, że Waldemar Hrycia nie żyje. Burmistrz nie chce zostać oskarżony o śmierć tego człowieka, dlatego robi wszystko, aby odsunąć od siebie winę. Chce nazwać nawet ulicę miasteczka Rodziną Hryciów, na co stanowczo nie zgadza się córka zmarłego. Jest tu też wiele innych bohaterów, którzy będą musieli zmierzyć się z tym, co też los dla nich szykuje.

“Kobiety z ulicy Grodzkiej. Aleksandra”

Lucyna Olejniczak zaprasza na ulicę Grodzką. Jest to jedna z najlepszych serii powieści, która spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony czytelników. Po wielu latach niepokojów Weronika w końcu zdaje się odnaleźć spokojną przystań, którą specjalnie dla niej tworzy Paweł. Drugi mąż kobiety jest prawdziwą ostoją spokoju, nic więc dziwnego, że i dzieci kobiety czują się o wiele lepiej. Emilka studiuje i tworzy wiersze. Z kolei Waldek to nadal zbuntowany duch, który na co dzień mieszka w Nowej Hucie. Pewnego dnia chłopak wyjeżdża na wycieczkę zorganizowaną do Włoch. Ku zdziwieniu wszystkich Waldek w pewnym momencie odłącza się od grupy i decyduje się na pozostanie w Italii. Przy tym zrywa wszelkie kontakty ze swoją rodziną. Zaskoczona Weronika nie odpuści, dopóki nie dowie się co tak naprawdę stało się z jej synem

Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Share